Categories :

Urodzinowe atrakcje w ogrodzie

Aura wiosenna sprzyja organizacji imprez na łonie natury. Ognisko, grill, czy piknik z przyjaciółmi to świetna forma spędzania wolnego czasu. Coraz chętniej też, jeśli tylko mamy ku temu możliwości, celebrujemy w plenerze urodziny i inne uroczystości. Oczywiście dużo łatwiej zdecydować się na inaugurację rocznicowych imprez na powietrzu, jeśli mamy do dyspozycji przydomowy taras, czy ogrodową strefę integracji.

Najpierw nawierzchnia

Chcąc stworzyć przydomowy kącik integracyjny nie musimy od razu korzystać z kompleksowych usług firmy budowlanej. Tak naprawdę, przy odrobinie chęci wspartej fachową poradą, każdy z nas może samodzielnie podjąć się realizacji takiej inicjatywy. Zanim jednak zajmiemy się wyborem tarasowego wyposażenia, ogrodowych lampionów, bibelotów, czy ewentualnego ogrzewania, musimy przygotować bezpieczną nawierzchnię, która będzie antypoślizgowa i odporna na wpływ czynników atmosferycznych. Najlepszą propozycją aktualnie dostępną na rynku, która idealnie spełni się w tej roli jest nawierzchnia z gumowych mat na plac zabaw.

Higieniczna i bezpieczna

Płyty gumowe na plac zabaw rewelacyjnie sprawdzają się również w zewnętrznych i wewnętrznych siłowniach, salach rekreacyjnych oraz właśnie ogrodowych strefach integracji. Istotną cechą tych nawierzchni jest ich wodoprzepuszczalność. Dzięki tej zalecie na ich powierzchni nie zalega woda deszczowa i nie tworzy się środowisko podatne na niehigieniczne pasożyty. Gumowe nawierzchnie bezpieczne są też antypoślizgowe oraz odporne na wgniecenia, co oznacza że po przestawieniu ciężkiego sprzętu ogrodowego nie ujawnią nam się nieestetyczne zagłębienia. Są również samogasnące, dzięki temu bez obawy możemy postawić na nich ogrzewacz gazowy, czy grill ogrodowy.

Fachowo i estetycznie

Chcąc wybierać najlepsza dla siebie nawierzchnię, najlepiej udać się do sprawdzonego producenta i poprosić ekspertów o pomoc w wyborze. Decydując się na płyty gumowe od Firmy ELS Poland, możemy liczyć nie tylko na szeroki asortyment, ale też fachowe wsparcie praktyczne i merytoryczne na każdym etapie realizacji projektu. Płyty są tu dostępne w 24 barwnej gamie kolorystycznej, barwionej w masie czyli odpornej na ścieranie koloru. Istnieje też możliwość naniesienia kolorowej grafiki na każdą posadzkę, tj. maty, płyty czy nawierzchnię wylewaną. Najważniejsze jednak, że poza walorami estetycznymi nawierzchnie te stanowią podstawę bezpieczeństwa, minimalizując ryzyko powstania kontuzji.

Dodaj komentarz