Paralaksa tła

O FIRMIE


SmartStrony.pl - Kochamy Projektować!


W SmartStrony.pl staramy się oferować produkt najwyższej jakości w jak najbardziej korzystnej cenie. Opracowaliśmy system pracy oparty o pracę zdalną bez zcentralizowanego biura, co pozwala nam mocno ograniczyć koszty, dzięki czemu możemy oferować strony internetowe bardzo wysokiej jakości w przystępnej cenie. Jeszcze do niedawna sami byliśmy początkującą firmą i doskonale pamiętamy jak bardzo ograniczone bywają na początku budżety. Mając to na uwadze zawsze staramy się dostosować do możliwości finansowych klienta - do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie i możemy skroić projekt na praktycznie każdy budżet. Od funkcjonalnych, prostych i niewielkich stron-wizytówek już za niecałe 400 zł aż do skomplikowanego, najeżonego funkcjami portalu za kilka tysięcy złotych. Jakiejkolwiek strony potrzebujesz możesz mieć pewność, że w SmartStrony.pl uzyskasz wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Napisz do nas lub zadzwoń i przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

PROJEKTUJEMY


+Strony WWW
+Loga
+Ulotki
+Plakaty
+Grafikę Social Media
+Bannery

PROCES ZAMÓWIENIA W CZTERECH PROSTYCH KROKACH


1

Skontaktuj się

Wyślij krótką wiadomość z formularza kontaktowego lub zadzwoń i powiedz nam czego potrzebujesz.
2

Wypełnij Brief

Wypełnij krótki brief zamówienia, który otrzymasz od nas, byśmy mogli jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i dopasować ofertę.
3

Projekt Graficzny Strony

Po ustaleniu szczegółów i sfinalizowaniu zamówienia otrzymasz projekt graficzny strony do oceny.
4

Demo Online

Po akceptacji projektu kodujemy w pełni sprawne demo online na naszym serwerze, byś mógł przetestować stronę w działaniu.

 
Złóż zamówienie, poproś o wycenę lub po prostu zadaj pytanie

+48 518-721-560    kontakt@smartstrony.pl   

  O NAS

  Jesteśmy firmą, która robi strony internetowe w technologii Responsive Web Design z wykorzystaniem CMS Wordpress. Dzięki specjalizacji w konkretnym systemie i innowacyjnej formie pracy bez scentralizowanego biura możemy zaoferować strony wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach... Czytaj więcej

  ADRES

  Smartstrony.pl
  Katowicka 67c/16
  61-131 Poznań

  KONTAKT

  kontakt@smartstrony.pl
  518-721-560

  © 2011-2017 SmartStrony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.